Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-10-14 14:35:41 341

Szia Szanki!

Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...

A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami.

Beubabu Creative Commons License 2010-10-14 11:20:38 340

Szia Szanki!

Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...

A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami.

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-10-13 19:25:08 339
Szerintem Te füllentesz, ennyi idő után már ki is kakálták őket. Halkakik lettek! ;-))))))
;-OOOO)
A Ponty igen szép mutat az Urad kezében!
Azért van előnye a tükörpontynak, sokkal könnyebb pucolni!
Fogadjunk nem is emlékszel az ízére, halászlé, rántott hal lett dögivel? ;-))))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-13 18:50:54 338

Szia Szanki!

Szépségesek a halaid :-)))

 

Jut eszembe: múlt héten bedobáltam egy csomó kisebb meztelen csigát a halaknak. Jelentem megették és még mindig élnek :-) Eddig azért nem írtam róla, mert vártam, hogy lesz-e valami bajuk. Szóval hajrá!

 

És egy kép az uram múlt heti horgászatáról - kereken 18 kg-os tükörponty:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!