Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-10-13 19:25:08 339
Szerintem Te füllentesz, ennyi idő után már ki is kakálták őket. Halkakik lettek! ;-))))))
;-OOOO)
A Ponty igen szép mutat az Urad kezében!
Azért van előnye a tükörpontynak, sokkal könnyebb pucolni!
Fogadjunk nem is emlékszel az ízére, halászlé, rántott hal lett dögivel? ;-))))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-13 18:50:54 338

Szia Szanki!

Szépségesek a halaid :-)))

 

Jut eszembe: múlt héten bedobáltam egy csomó kisebb meztelen csigát a halaknak. Jelentem megették és még mindig élnek :-) Eddig azért nem írtam róla, mert vártam, hogy lesz-e valami bajuk. Szóval hajrá!

 

És egy kép az uram múlt heti horgászatáról - kereken 18 kg-os tükörponty:

 

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-10-12 17:12:13 337
Mai-koi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!