|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-10-13 13:23:13
|
23
|
| KSZ eseten me'g lenne is eselye. De ezt a Leier igerte nekik! Na igy mar erdekes... |
|
Előzmény:
 |
Zöldár
2010-10-13 10:27:39
|
22
|
És ezeket a szegény árvíz meg iszapár károsultakat most azzal áltatják, hogy decemberre kész lesz a házuk.
Lehet, hogy propagandából felhúznak pár házat, de milyen költségen ? És mennyi hiba lesz azokban.
De van némi remény azért az ésszerű gondolkodásra.
Mondá az egyik hirforrás : a máltai szeretet szogálat a környéken (Kolontár ) lakásokat bérel ezeknek a károsultaknak 2 x 3 hónapra (amit esetleg lehet még hosszabítani, aztán majd így normáltempóban lehet a házakat építeni. )
Nem lóverseny ez hogy összevágjuk. Persze propaganda céllal lehet 2- 3 hónap alatt is házat építeni, de az olyan is |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|