Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-10-13 13:23:13 23
KSZ eseten me'g lenne is eselye. De ezt a Leier igerte nekik! Na igy mar erdekes...
Előzmény:
Zöldár Creative Commons License 2010-10-13 10:27:39 22

  És ezeket a szegény árvíz meg iszapár károsultakat most azzal áltatják, hogy decemberre kész lesz a házuk.

 Lehet, hogy propagandából felhúznak pár házat, de milyen költségen ? És mennyi hiba lesz azokban.

 De van némi remény azért  az ésszerű gondolkodásra.

Mondá az egyik hirforrás : a máltai szeretet szogálat a környéken (Kolontár ) lakásokat bérel ezeknek a károsultaknak 2 x 3 hónapra (amit esetleg lehet még hosszabítani, aztán majd így  normáltempóban lehet a házakat építeni.  )

 

 Nem lóverseny ez hogy összevágjuk. Persze propaganda céllal lehet 2- 3 hónap alatt is házat építeni, de az olyan is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!