Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-10-13 18:50:54 338

Szia Szanki!

Szépségesek a halaid :-)))

 

Jut eszembe: múlt héten bedobáltam egy csomó kisebb meztelen csigát a halaknak. Jelentem megették és még mindig élnek :-) Eddig azért nem írtam róla, mert vártam, hogy lesz-e valami bajuk. Szóval hajrá!

 

És egy kép az uram múlt heti horgászatáról - kereken 18 kg-os tükörponty:

 

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-10-12 17:12:13 337
Mai-koi
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-10 18:52:52 336
:-))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!