|
|
|
|
 |
ncc1701
2010-10-18 13:59:45
|
129
|
| Ebayen pár $ egy gsm zavaró. |
|
A hozzászólás:
 |
*ridonli*
2010-10-12 12:45:07
|
125
|
Ha távfelügyeletet akarsz, a GSM-egységet hozza a cég (nem emlékszem, hogy ennek lett volna valami letéti díja, de ha mégis, akkor minimális).
|
|
Előzmény:
 |
_Mec_
2010-10-12 12:31:44
|
122
|
Riasztókkal kapcsolatban tud nekem valaki véleményt mondani? DSC szettet nézegettem, ilyet: http://ipon.hu/webshop/product/_dsc_585h_ii./152452
Pont ennyi érzékelőre van szükségem, kábelezés már elkészült szerencsére. Talán majd még egy GSM-es bővítővel egészíteném ki.
Ilyen árban megéri egy ilyen szett, vagy merre érdemes elindulni? KÖSZI |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|