Keresés

Részletes keresés

ncc1701 Creative Commons License 2010-10-18 13:59:45 129
Ebayen pár $ egy gsm zavaró.
A hozzászólás:
*ridonli* Creative Commons License 2010-10-12 12:45:07 125
Ha távfelügyeletet akarsz, a GSM-egységet hozza a cég (nem emlékszem, hogy ennek lett volna valami letéti díja, de ha mégis, akkor minimális).

Előzmény:
_Mec_ Creative Commons License 2010-10-12 12:31:44 122
Riasztókkal kapcsolatban tud nekem valaki véleményt mondani? DSC szettet nézegettem, ilyet: http://ipon.hu/webshop/product/_dsc_585h_ii./152452

Pont ennyi érzékelőre van szükségem, kábelezés már elkészült szerencsére. Talán majd még egy GSM-es bővítővel egészíteném ki.

Ilyen árban megéri egy ilyen szett, vagy merre érdemes elindulni? KÖSZI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!