Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zöldár Creative Commons License 2010-10-10 08:57:36 18

     Szia !

 

 Írod:

   "osztottam, szoroztam, így lényegesen jobban jövünk ki."

 

   Ez mit jelent ?

 Mennyi a  m2 ár  kb. ??

 

 Illetve a közjegyző költség mennyi ? Ki viselte a költségeket  ??

 

 

 

 Z..

Előzmény:
Magus Simon Creative Commons License 2010-10-08 15:02:04 11

Most költözünk bérleménybe, csak sikerüljön már eladni a meglévőt.

Én osztottam, szoroztam, így lényegesen jobban jövünk ki. Öt évre kötjük, közjegyző előtt, határozott időtartamra. Onnan senki ki nem tesz 4 év és 12 hónapnál hamarabb :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!