|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-10-09 21:03:01
|
742
|
Jelentkeztett valaki, akinek volt már ebben tapasztalata illetve megfelelő helye. Ezúton is köszönet. Nálunk egy fűtött dobozban lakott, de úgy gondoltuk, hogy az egész telet nem lenne jó bekasznizva töltenie, és nagyon örülök, hogy ennél jobb lehetőség adódott.
Tőletek nagyon szép volt, hogy a pici hely és a szűkös lehetőségek ellenére bevállaltátok. A fürdőkád mint sünjátszótér külön ötletes :-) |
|
Előzmény:
 |
stigglinnc
2010-10-07 20:24:42
|
741
|
Mi egyszer teleltettümk át egy ilyen kis-sünt egy panelban, de nem túl guszta a metódus, akinek rossz a gyomra, ugorjon...
Szóval a kis fickó a napját a WC-ben, egy vödörben töltötte és minden este áttetük a fürdőkádba étkezni - mozogni -üríteni. Kapott zöldség, gyümölcs darabkákat - nem lelkesedett különösebben értük, de a munkahelyről hazahordott egereket valami hihetetlen lelkesedéssel és fürgeséggel irtotta, majd seperc alatt benyomta... ahogy nődögélt, egyre több egér volt a napi adagja - hihetetlen kis vérengző fenevad lett belőle tavaszra.
A vödörben napközben többnyire aludt, tavaszra megnőtt és elengedtük - ennyi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|