|
|
|
|
 |
berci,,
2010-10-16 14:25:59
|
70
|
Szia!!!!!!
Küldj egy pár képet ha lehetséges. Esetleg meg egyezhetünk........ |
|
A hozzászólás:
 |
Robi50
2010-10-09 05:50:25
|
69
|
Szia! Esetleg nem cserélnél valamire? Én kinőttem egy Juwel Rió 180-as fullos bútoros aksit:( Nagyobbat keresek olyan nagyságot mint a tied. |
|
Előzmény:
 |
Greenlab10
2010-09-03 16:15:31
|
68
|
Helló! Eladó édesvízi illet tengeri akváriumba gyönyörű vörös színű tufa! Kérésre küldök képet! Érdeklődni a +36302659370-es telefonszámon vagy a greenlab92@hotmail.com email címen! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|