|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Magus Simon
2010-10-08 23:09:39
|
17
|
Hidd el, pár évre is öröm rendben tartani a kertet. Nem kell olyankor feltétlen diófában meg mamutfenyőben gondolkodni - ribizli, egres, áfonya, málna... mennyivel nagyobb öröm ez a gyerekek számára. Eredetileg azt hiszem innen jött az ötlet, gyerekként mindketten laktunk bérelt házban, és annyival több mindent láttunk a világból, pedig a két városrész között alig volt távolság. Mindenhol mással foglalhatja el magát, új játékok, egy csomó barátot ennek köszönhetünk. Jó volt. Élmény volt. Úgy éreztem magam, mint valami kis Gerald Durrell.
|
|
Előzmény:
 |
tmbg
2010-10-08 14:18:15
|
4
|
| Egyrészt becsülendően realista az elképzelés, a tipikus eset ugye az amikor a szülők 10-20 év elteltével sem az üresen maradt nagy házat nem tudják belakni és fenntartani, sem a gyerekek önállósodását nem tudják segíteni. Másrészt viszont nincs saját házuk és kertjük amit hosszútávra érdemes lenne rendbe rakni. Az anyagilag előnyösebb variáció is kérdéses, ha végig lehet reálisan számolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|