Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Magus Simon Creative Commons License 2010-10-08 21:43:15 16

"De mi van ha ti akartok menni ??"

 

 

Mi csak a kauciót bukhatjuk. Olvass el egy szerződést.

Előzmény:
Émile Creative Commons License 2010-10-08 15:41:31 12

  Ritka kivétel vagy.

 Igaz velem szerződést soha nem kötnél !

 

 De mi van ha ti akartok menni ??

 

 Ilyen eset is előfordulhat.

 

 Nálam is próbálkoztak, hogy egyévre kötnének szerződést.

Mondom ok.,  ha kifizetik az egy évet, talán.

Tudtam egy fillérjük sincs !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!