|
|
|
|
 |
cc
2010-10-08 20:52:14
|
280
|
igen, valami ilyesmi az én vágyódásom is. ma reggel nagyon szép szellőtlen ködös idő volt és holnapra is ilyet jósoltak. majd meglátjuk. ez még nyári termésből.
 |
|
 |
P*istD
2010-10-08 20:49:05
|
279
|
| ez kiba jó :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-10-08 20:47:37
|
278
|
Én is készülök a napkeltére, bár ma is készültem, de felénk teljesen borús volt az ég. Ez is egy hete készült.
 |
|
Előzmény:
 |
cc
2010-10-08 20:29:22
|
275
|
nem rossz. holnap kimegyek, hátha látok ilyesmit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|