Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2010-10-08 20:52:14 280
igen, valami ilyesmi az én vágyódásom is. ma reggel nagyon szép szellőtlen ködös idő volt és holnapra is ilyet jósoltak.
majd meglátjuk.
ez még nyári termésből.
a
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 20:49:05 279
ez kiba jó :-)
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-10-08 20:47:37 278
Én is készülök a napkeltére, bár ma is készültem, de felénk teljesen borús volt az ég. Ez is egy hete készült.

Előzmény:
cc Creative Commons License 2010-10-08 20:29:22 275
nem rossz. holnap kimegyek, hátha látok ilyesmit.1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!