|
|
|
|
 |
Jajca
2010-10-08 20:47:37
|
278
|
Én is készülök a napkeltére, bár ma is készültem, de felénk teljesen borús volt az ég. Ez is egy hete készült.
 |
|
 |
P*istD
2010-10-08 20:42:17
|
276
|
holnap én is kinézek, remélem szép időnk lesz! szép a zümid :-) |
|
A hozzászólás:
 |
cc
2010-10-08 20:29:22
|
275
|
nem rossz. holnap kimegyek, hátha látok ilyesmit. |
|
Előzmény:
 |
Jajca
2010-10-08 19:31:26
|
271
|
Ez az átlátszó szörny még mindig bejövős! ;-) Nekem ilyen behálózott píjjangóm van.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|