Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 20:43:23 277
a közelkép már makró, így nekem tetszenek ;-) , különösen a kis apollód.
A hozzászólás:
pre-digitalis Creative Commons License 2010-10-08 20:12:40 274
Nagy a valószínűsége, hogy errefelé több a pokoli cselőpók. Talán ez is magyarázza azt, hogy errefelé inkább kisebbek mint otthon a szikesen, bár megmondom őszintén nem szoktam őket ennyire tüzetesen megvizsgálni, csak amelyik modellt áll, de azokat is elkönyveltem térdszíntől függetlenül szongáriainak.

Ezek meg inkább habitus fotók mint makrók, de ha már győzött az ízeltláb
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 15:54:51 220
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze.
Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!