Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010-10-08 19:27:54 270

Na ugyi hogy lehet :)

szép bóha :)

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 19:25:18 269
persze a zoomossal könnyebb, mert nagyobb mélységélességet ad.
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 19:22:17 266
lemaradtam valamiről? :-)



csak találtam egy AF-os képet. Igaz ez a canon kis kitjével készült stabilizálás mellett.
Előzmény:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 19:13:16 264
Valaki ezért kimenthetne ....... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!