|
|
|
|
 |
zootyka
2010-10-08 18:39:21
|
248
|
| Látod, ezért kell nagyon gyors ......... :- P |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2010-10-08 18:31:53
|
246
|
"" de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :)""
af-el is :-) |
|
Előzmény:
 |
zootyka
2010-10-08 18:27:36
|
244
|
| Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|