Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010-10-08 18:39:21 248
Látod, ezért kell nagyon gyors ......... :- P
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 18:31:53 246
"" de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :)""

af-el is :-)
Előzmény:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 18:27:36 244
Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék  MF-el. Gondolom én ................   :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!