|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-10-08 18:00:50
|
238
|
Hű, nekem is volt valahol imádkozósáskám... Ha majd megtalálom, beteszem.
Addig meg: szegény a tüzifának valón próbálta téli álmát aludni még tavaly ősz végén. Úgy nyekergett a szárnya, mint egy kenetlen taliga.
 |
|
 |
P*istD
2010-10-08 18:00:22
|
239
|
| jó modellek szoktak lenni :-) csuda pózokat képesek felvenni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Helly7110
2010-10-08 17:52:30
|
237
|
Ő keveset mozgott:) Boltba akart menni és ez nem tetszett az eladónak.    |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|