Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-10-08 18:00:50 238

Hű, nekem is volt valahol imádkozósáskám... Ha majd megtalálom, beteszem.

 

Addig meg: szegény a tüzifának valón próbálta téli álmát aludni még tavaly ősz végén. Úgy nyekergett a szárnya, mint egy kenetlen taliga.

 

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 18:00:22 239
jó modellek szoktak lenni :-) csuda pózokat képesek felvenni :-)
A hozzászólás:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-08 17:52:30 237
Ő keveset mozgott:) Boltba akart menni és ez nem tetszett az eladónak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!