|
|
|
|
 |
zootyka
2010-10-08 18:27:36
|
244
|
| Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :) |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2010-10-08 17:46:24
|
236
|
| erős dioptriád van, vagy portrézol? |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 17:41:00
|
233
|
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-) ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|