Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010-10-08 18:27:36 244
Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék  MF-el. Gondolom én ................   :)
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:46:24 236
erős dioptriád van, vagy portrézol?
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:41:00 233
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-)
ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!