Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:46:24 236
erős dioptriád van, vagy portrézol?
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:41:00 233
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-)
ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-)
Előzmény:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:38:42 232
Nekem sajna fontos a gyors AF, szeretnék mozgó dolgogat is lőni, pl. ugró bóhát ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!