|
|
|
|
 |
Helly7110
2010-10-08 17:48:11
|
234
|
:) Nekem ez a max. méret amit mozgás közben elkapok.   |
|
 |
P*istD
2010-10-08 17:41:00
|
233
|
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-) ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
zootyka
2010-10-08 17:38:42
|
232
|
| Nekem sajna fontos a gyors AF, szeretnék mozgó dolgogat is lőni, pl. ugró bóhát ;) |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 17:26:15
|
229
|
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-). nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem. ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|