Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010-10-08 17:48:11 234
:) Nekem ez a max. méret amit mozgás közben elkapok.
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:41:00 233
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-)
ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-)
A hozzászólás:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:38:42 232
Nekem sajna fontos a gyors AF, szeretnék mozgó dolgogat is lőni, pl. ugró bóhát ;)
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:26:15 229
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-).
nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem.
ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!