Keresés

Részletes keresés

sakac Creative Commons License 2010-10-08 18:24:21 243
Tessék valamennyi leesett róla de nem sok minden



sakac Creative Commons License 2010-10-08 18:15:21 242
Mit csináljak?
Vágjam körbe? Nem sokkal lesz nagyobb ha 640x480-ra lekicsinyítem. Nem szoktam vágni a képeimet max leméretezem. De mindjárt megkeresem.
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:28:20 230
tyuu de jó harmatos a bodobácsod. erősebb kivágást nem lehetne róla kérni?
Előzmény:
sakac Creative Commons License 2010-10-08 17:24:34 228








Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!