Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:38:42 232
Nekem sajna fontos a gyors AF, szeretnék mozgó dolgogat is lőni, pl. ugró bóhát ;)
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:26:15 229
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-).
nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem.
ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.
Előzmény:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:16:36 227

Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)

Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.

Tényleg nagyon gyors az AF ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!