Keresés

Részletes keresés

seekthedragon Creative Commons License 2010-10-08 23:20:30 283
Baromi gyors az AF, de jó váz is kell hozzá. A repülő dongót az AI servo mód le tudja vadászni, illetve a szélben ingadozó virágokat is simán lekapja (persze mindkettőhöz kell a jó zársebesség is).

nekem 100 USM macro üvegem van, néha kosármeccseket is lövök vele, mert sokkal élesebb 2.8-on, mint bármi más, amim van.
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 17:26:15 229
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-).
nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem.
ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.
A hozzászólás:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:16:36 227

Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)

Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.

Tényleg nagyon gyors az AF ???

Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 11:42:44 212
háát, köszi.
azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-)
jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!