|
|
|
|
 |
seekthedragon
2010-10-08 23:20:30
|
283
|
Baromi gyors az AF, de jó váz is kell hozzá. A repülő dongót az AI servo mód le tudja vadászni, illetve a szélben ingadozó virágokat is simán lekapja (persze mindkettőhöz kell a jó zársebesség is).
nekem 100 USM macro üvegem van, néha kosármeccseket is lövök vele, mert sokkal élesebb 2.8-on, mint bármi más, amim van. |
|
 |
P*istD
2010-10-08 17:26:15
|
229
|
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-). nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem. ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.
 |
|
A hozzászólás:
 |
zootyka
2010-10-08 17:16:36
|
227
|
Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)
Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.
Tényleg nagyon gyors az AF ???  |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 11:42:44
|
212
|
háát, köszi. azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-) jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|