Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 16:20:55 223
bármivel, ami a kezem ügyébe kerül:-)
volt már fuji zsebkompaktom, panasonic fz 30-am, pentax dslr-em, canon több féle dslr, most egy c450d-ém van c100 f2,8 usm objektívvel, de ha éppen nagy tele van a gépen, vagy kis kit obi akkor gyorsan felteszek rá egy raynox dcr250-et és már mehet is a makrózás :-)
többnyire a képeim tartalmazzák az exif adatokat, ha letöltöd megtudod nézni, hogy mivel készültek.
ahol az exifben a mm-adat 0 az manuális objektívvel készült.
A hozzászólás:
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-08 15:56:38 222
Megkérdezhetem, hogy mivel lövöd a képeidet? Főleg a darazsak érdekelnek, de úgy általában kíváncsiság...
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 15:54:51 220
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze.
Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!