|
|
|
|
 |
P*istD
2010-10-08 16:20:55
|
223
|
bármivel, ami a kezem ügyébe kerül:-) volt már fuji zsebkompaktom, panasonic fz 30-am, pentax dslr-em, canon több féle dslr, most egy c450d-ém van c100 f2,8 usm objektívvel, de ha éppen nagy tele van a gépen, vagy kis kit obi akkor gyorsan felteszek rá egy raynox dcr250-et és már mehet is a makrózás :-) többnyire a képeim tartalmazzák az exif adatokat, ha letöltöd megtudod nézni, hogy mivel készültek. ahol az exifben a mm-adat 0 az manuális objektívvel készült. |
|
A hozzászólás:
 |
seekthedragon
2010-10-08 15:56:38
|
222
|
| Megkérdezhetem, hogy mivel lövöd a képeidet? Főleg a darazsak érdekelnek, de úgy általában kíváncsiság... |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 15:54:51
|
220
|
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze. Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|