Keresés

Részletes keresés

pre-digitalis Creative Commons License 2010-10-08 20:12:40 274
Nagy a valószínűsége, hogy errefelé több a pokoli cselőpók. Talán ez is magyarázza azt, hogy errefelé inkább kisebbek mint otthon a szikesen, bár megmondom őszintén nem szoktam őket ennyire tüzetesen megvizsgálni, csak amelyik modellt áll, de azokat is elkönyveltem térdszíntől függetlenül szongáriainak.

Ezek meg inkább habitus fotók mint makrók, de ha már győzött az ízeltláb
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-08 15:56:38 222
Megkérdezhetem, hogy mivel lövöd a képeidet? Főleg a darazsak érdekelnek, de úgy általában kíváncsiság...
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 15:54:51 220
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze.
Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?

Előzmény:
pre-digitalis Creative Commons License 2010-10-08 13:39:17 218

Dunakeszin éldegélek most. Itt a parkok és a kertek tele vannak az üregeikkel. Aztán ősszel kezdenek nyomulni a házakba telelni. De eredeti élőhelyem (Polgár) közelében (Görbeháza) szintén lehet vele találkozni. Szerencsére sokkal gyakoribb, mint az sokan vélik.

Te merrefelé számolod a pókszemeket?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!