Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 15:54:51 220
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze.
Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?

A hozzászólás:
pre-digitalis Creative Commons License 2010-10-08 13:39:17 218

Dunakeszin éldegélek most. Itt a parkok és a kertek tele vannak az üregeikkel. Aztán ősszel kezdenek nyomulni a házakba telelni. De eredeti élőhelyem (Polgár) közelében (Görbeháza) szintén lehet vele találkozni. Szerencsére sokkal gyakoribb, mint az sokan vélik.

Te merrefelé számolod a pókszemeket?

 

Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 13:14:53 214
sirály lett!
merre felé laksz, hogy annyira sok van belőlük?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!