|
|
|
|
 |
P*istD
2010-10-08 15:54:51
|
220
|
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze. Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?
 |
|
A hozzászólás:
 |
pre-digitalis
2010-10-08 13:39:17
|
218
|
Dunakeszin éldegélek most. Itt a parkok és a kertek tele vannak az üregeikkel. Aztán ősszel kezdenek nyomulni a házakba telelni. De eredeti élőhelyem (Polgár) közelében (Görbeháza) szintén lehet vele találkozni. Szerencsére sokkal gyakoribb, mint az sokan vélik.
Te merrefelé számolod a pókszemeket?
|
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 13:14:53
|
214
|
sirály lett! merre felé laksz, hogy annyira sok van belőlük? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|