|
|
|
|
 |
georch
2010-10-08 13:35:46
|
217
|
| Engem ugyan nem riaszt el! Csak éppen nincs időm kimenni sehova... :/ |
|
 |
P*istD
2010-10-08 13:19:59
|
216
|
bassz,, erre nem gondoltam, csak ösztönözni akartam őket. eztán gyengébbeket teszek fel ;-)
 |
|
A hozzászólás:
 |
emceje
2010-10-08 13:16:03
|
215
|
"jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)"
Lebuktál;)
Amilyen tuti kis kepeket teszel be altalaban, elriasztod a kezdoket;) |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-08 11:42:44
|
212
|
háát, köszi. azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-) jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|