Keresés

Részletes keresés

georch Creative Commons License 2010-10-08 13:35:46 217
Engem ugyan nem riaszt el! Csak éppen nincs időm kimenni sehova... :/
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 13:19:59 216
bassz,, erre nem gondoltam, csak ösztönözni akartam őket.
eztán gyengébbeket teszek fel ;-)
A hozzászólás:
emceje Creative Commons License 2010-10-08 13:16:03 215
"jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)"

Lebuktál;)

Amilyen tuti kis kepeket teszel be altalaban, elriasztod a kezdoket;)
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 11:42:44 212
háát, köszi.
azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-)
jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!