Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-08 13:14:53 214
sirály lett!
merre felé laksz, hogy annyira sok van belőlük?
A hozzászólás:
pre-digitalis Creative Commons License 2010-10-08 13:09:24 213

Na jó! Mea cool-pa mert már korábban volt. Egy kis szongáriai.

Egy késő őszi estén betévedett a lakásba, mert felénk annyi van mint a roseb. Az íróasztalon állott modellt. vaku nélkül az állólámpa fényénél készült a kép. Sigma 105-vel. Kompozíciós szempontból nem remekmű, igazából az új Manfrotto mákró sinemet próbálgattam véle.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!