|
|
|
|
 |
P*istD
2010-10-08 13:14:53
|
214
|
sirály lett! merre felé laksz, hogy annyira sok van belőlük? |
|
A hozzászólás:
 |
pre-digitalis
2010-10-08 13:09:24
|
213
|
Na jó! Mea cool-pa mert már korábban volt. Egy kis szongáriai.
Egy késő őszi estén betévedett a lakásba, mert felénk annyi van mint a roseb. Az íróasztalon állott modellt. vaku nélkül az állólámpa fényénél készült a kép. Sigma 105-vel. Kompozíciós szempontból nem remekmű, igazából az új Manfrotto mákró sinemet próbálgattam véle.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|