Keresés

Részletes keresés

betonacel84 Creative Commons License 2010-10-08 12:39:09 111
Nem állítottam, hogy nincs távfelügyeletes rendszered.. visszaolvastam, tudom, hogy te szuper felkészült vagy. Az otthonőrzőre céloztam, hogy igen gyenge rendszernek bizonyul, így távfelügyelet nélkül SZVSZ.
A hozzászólás:
*ridonli* Creative Commons License 2010-10-08 12:16:21 110
Ha kicsit visszaolvasnál, mielőtt cikizel, akkor láthatnád, hogy távfelügyeletes, kivonulószolgálatos riasztónk van. A kamerarendszer csak a cukormáz a tortán, ha úgy tetszik.

Sosem állítottam, hogy az a legfontosabb, hogy mozizzuk a potenciális betörőket. Hanem az, hogy a lakás a tulaj távollétében is megfelelően védett legyen, _ÉS_ ezt a védelmet szvsz érdemes látványosan feltüntetni, mert ez a tapasztalataink szerint helyből betörő-riasztó (legalábbis hozzánk már vagy 10 éve meg sem próbáltak betörni, amióta megvan a rendszerünk, míg a szomszédokhoz többször, több helyre is).

Előzmény:
betonacel84 Creative Commons License 2010-10-08 10:32:24 108
Na hát megmondom őszintén, hogy ezekben a "házi összeállítású kamerarendszer"-ben meg egyáltalán nem, a legkevésbé sem bízom... nem hogy ebben az otthonfigyelőben.. mára neve is nevetséges. Azt meg végképp nem értem, hogy létezhet egy riasztórendszer külön szakosodott felügyelet nélkül???! Ez vicc???

Úgy gondolom, ha valaki rendesen végzi a munkáját napközben nincs arra ideje, hogy azt lesse egy külön monitoron vagy mobilon, hogy mi történik otthon. Nem, hogy még hazarohanni a város másik feléről, ha probléma van!!! Erre vannak a külön erre specializálódott szolgálatok! Lehet, hogy drágább, de akinek van mit megvédenie -már pedig aki riasztót akar, annak van- az rá fog ébredni előbb-utóbb, hogy kifizetődőbb a rövid távon drágábbat (szolgálat havi díja) választani, mint hosszú távon a legdrágább megoldást kivárni (kirabolják az egész házat)....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!