|
|
|
|
 |
zootyka
2010-10-08 17:16:36
|
227
|
Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)
Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.
Tényleg nagyon gyors az AF ???  |
|
 |
emceje
2010-10-08 13:16:03
|
215
|
"jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)"
Lebuktál;)
Amilyen tuti kis kepeket teszel be altalaban, elriasztod a kezdoket;) |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2010-10-08 11:42:44
|
212
|
háát, köszi. azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-) jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-) |
|
Előzmény:
 |
zootyka
2010-10-08 09:30:57
|
210
|
| Nagyon ott van. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|