Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010-10-08 17:16:36 227

Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)

Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.

Tényleg nagyon gyors az AF ???

emceje Creative Commons License 2010-10-08 13:16:03 215
"jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)"

Lebuktál;)

Amilyen tuti kis kepeket teszel be altalaban, elriasztod a kezdoket;)
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-08 11:42:44 212
háát, köszi.
azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-)
jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)
Előzmény:
zootyka Creative Commons License 2010-10-08 09:30:57 210
Nagyon ott van.  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!