Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-10-08 18:03:04 24301
Árpi!
Keress légy szíves mobilon (20/33-61-kettőhetven), vagy publikus e-mailen.

Sztyui!
Emailen írd meg légy szíves a paramétereit és megnézem. A mobilszámodat is írd meg, csörgök, ha van.
A hozzászólás:
J.Árpy Creative Commons License 2010-10-08 09:48:46 24300
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
Előzmény:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-10-07 21:26:48 24298
Sziasztok!

Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel...
(mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )

Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!