|
|
|
|
 |
TeeCee :o)
2010-10-08 18:03:04
|
24301
|
Árpi! Keress légy szíves mobilon (20/33-61-kettőhetven), vagy publikus e-mailen.
Sztyui! Emailen írd meg légy szíves a paramétereit és megnézem. A mobilszámodat is írd meg, csörgök, ha van. |
|
A hozzászólás:
 |
J.Árpy
2010-10-08 09:48:46
|
24300
|
| Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :) |
|
Előzmény:
 |
TeeCee :o)
2010-10-07 21:26:48
|
24298
|
Sziasztok!
Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel... (mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )
Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|