|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-10-08 09:45:18
|
211
|
Kösz a tippet:-) Kipróbálom amint lesz fotógén élőlny a közelben:-) |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2010-10-08 04:56:13
|
208
|
mindent lehet, csak akarni kell! kérd el nagymama szódásüveg szemüvegét és tedd teljes zoomnál a objektíved elé, majd menj közel a témához és fókuszálj. jó erre a célra, hogy tapasztald a makró hatást egy irodai nagyító lencse. ha ezzel sikert értél el akkor lehet feljebb lépni egy minőségibb close up előtét irányába. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-10-07 21:51:41
|
207
|
:O Nem semmi....ez az a pont ami nekem nem fog soha sikerülni:-) Max ha beújítok egy új gépet...ahhoz pedig pénz kell, a pénzhez meg melózni...munka meg sehol:-( Na de mostmár csak-csak akad:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|