Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2010-10-08 23:31:20 24302
Szia!

Elnézést, ha nagyon láma: a 40D-re a külső vaku sínjébe vmi keményebb műa. lapocskát ha látnál...
J.Árpy Creative Commons License 2010-10-08 09:48:46 24300
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
sztyui2 Creative Commons License 2010-10-07 22:27:28 24299
Én talán keresek polaroid 600 Plus filmet. Csak olyat, más nem jó, próbáltam, és nem megy bele a polaroidomba a többi sajnos:D
Max egy ezresért talán még vennék is...:)
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-10-07 21:26:48 24298
Sziasztok!

Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel...
(mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )

Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!