|
|
|
|
 |
topoly
2010-10-08 23:31:20
|
24302
|
Szia!
Elnézést, ha nagyon láma: a 40D-re a külső vaku sínjébe vmi keményebb műa. lapocskát ha látnál... |
|
 |
J.Árpy
2010-10-08 09:48:46
|
24300
|
| Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :) |
|
 |
sztyui2
2010-10-07 22:27:28
|
24299
|
Én talán keresek polaroid 600 Plus filmet. Csak olyat, más nem jó, próbáltam, és nem megy bele a polaroidomba a többi sajnos:D Max egy ezresért talán még vennék is...:) |
|
A hozzászólás:
 |
TeeCee :o)
2010-10-07 21:26:48
|
24298
|
Sziasztok!
Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel... (mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )
Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|