Keresés

Részletes keresés

betonacel84 Creative Commons License 2010-10-08 10:32:24 108
Na hát megmondom őszintén, hogy ezekben a "házi összeállítású kamerarendszer"-ben meg egyáltalán nem, a legkevésbé sem bízom... nem hogy ebben az otthonfigyelőben.. mára neve is nevetséges. Azt meg végképp nem értem, hogy létezhet egy riasztórendszer külön szakosodott felügyelet nélkül???! Ez vicc???

Úgy gondolom, ha valaki rendesen végzi a munkáját napközben nincs arra ideje, hogy azt lesse egy külön monitoron vagy mobilon, hogy mi történik otthon. Nem, hogy még hazarohanni a város másik feléről, ha probléma van!!! Erre vannak a külön erre specializálódott szolgálatok! Lehet, hogy drágább, de akinek van mit megvédenie -már pedig aki riasztót akar, annak van- az rá fog ébredni előbb-utóbb, hogy kifizetődőbb a rövid távon drágábbat (szolgálat havi díja) választani, mint hosszú távon a legdrágább megoldást kivárni (kirabolják az egész házat)....
A hozzászólás:
*ridonli* Creative Commons License 2010-10-06 12:18:26 107
Nekünk nem az Otthonfigyelő van, hanem egy házi összeállítású kamerarendszer. Bármilyen mobilról be lehet jelentkezni a szerverre, és máris látható, hogy mi újság a lakásban. Szerintem a Telekomé is ilyen lehet, mert végül is mindegy, hogy PC-ről vagy mobilról netezik valaki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!