|
|
|
|
 |
*ridonli*
2010-10-06 11:46:35
|
105
|
Vacak a fórummotor, és néha nem jelenik meg az utolsó hozzászólás, bár a topiklistán látszik, hogy valaki írt.
Ilyenkor kell egy újat hozzászólni, és akkor az előbb író is olvashatóvá válik. De ha valakinek éppen nincs mondandója, csak az előtte hozzászólóra kíváncsi, akkor csak egy pontot (vagy hasonlót) szól hozzá, és így előcsalogatja az előtte levő beírást is.
|
|
A hozzászólás:
 |
trancesound
2010-10-06 09:43:25
|
103
|
| Ez az egy 'pont' és más semmi hsz. mit takar nálad?? Már láttam nálad múltkor is egypontos hozzászólásokat... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|