Keresés

Részletes keresés

georch Creative Commons License 2010-10-04 20:03:46 144
Youtube-on találtam hirtelen, ha megfelel. Én nyíregyi vagyok, itt is szólnak rendesen még.
zöld levelibéka hangja
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-04 19:54:11 142
tudsz a neten fellelhető hangot róla?
próbáltam keresni de eddig nem sikerült.
Előzmény:
sakac Creative Commons License 2010-10-04 19:36:34 139
Hang után menj.... bokroknál vízközelében. Tegnap még karattyoltak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!