Keresés

Részletes keresés

trancesound Creative Commons License 2010-10-06 09:47:47 104
Ez a tartalma az otthonőrzőnek? Csakmert a #98-as hozzászólásomban arról volt szó és arra válaszoltál. Amúgy jó kombónak tűnik... erről a kihangosítós szettről nem tudtam, hogy ez is benne van, de már ridonli-val is erről diskuráltunk, hogy baromi hasznos és hatásos lehet beszólni "pl. jön a rendõrség :-)" Már tényleg annyit beszéltünk róla, hogy kedvem lenne kipróbálni. Nem akar valamelyikőtök betörni?? Megadom a címem... úgyis értetek hozzá vérprofik vagytok. Szóval jobb embereket nem is találnék a rendszerem teszteléséhez. :D

A hozzászólás:
kneissl Creative Commons License 2010-10-04 19:35:02 101
Pl. AVTECH AVC776ZW + vinyó + kamerák
- max 9 kamer
- 4 mikrofon
- van benne web szerver - így távolról is nézegethetõ
- távolról is kezelhetõ, állíthaó
- kép kimenet, monitorozó "tv"-re
- mezei ide vinyó kell bele
- cserélhetõ vinyó, mezei vipower mobil rack
- kép a képben, zoom, egyszerre 9 kamera képe, vagy 4 kamera képe vagy 7 kamera képe nézhetõ
- mozgás érzékelés, kameránként állíthaó
- távolról be lehet szólni (pl. jön a rendõrség :-) - ha van rákötve hangszóró
Előzmény:
trancesound Creative Commons License 2010-10-04 14:08:58 98
Abszolút jó ötlet a kihangosítós szett. :) Én is ugyanerről a szolgáltatásról beszéltem, csak ez egy csomagban van benne együtt, mondjuk a kihangosítás nem játszik az otthonőrzőben. Azért is írom, mert gondolkoztam, hogy ebbe fektetem a biztonságra szánt pénzem. MI a véleményed róla, érdemes? Én nem tudnék pc-ből, meg webcamokból+riasztókból ilyen rendszert összerámolni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!