|
|
|
|
 |
trancesound
2010-10-04 15:09:46
|
100
|
| Nem tudom, hogy rendelhető e hozzá távfelügyelet vagy biztonsági szolgálat. Legalábbis nem találok róla infót. Én is hezitálok még. Viszont azt lehet esetleg, hogy értesítendő félként (telefon, email) egy külön (havidíjért) megbízott szolgálatot adsz meg... |
|
A hozzászólás:
 |
*ridonli*
2010-10-04 14:18:14
|
99
|
Igen, nézegettem azt a telekomos kamerás riasztócsomagot, csak nekünk ez már régóta megvan, úgyhogy csak kíváncsiságból olvastam arról. Asszem ott tényleg az a bibi, hogy nem tartozik hozzá távfelügyelet. Vagy mégis rendelhető, csak relatíve drágáért? Nem tudom, utána kellene nézni.
|
|
Előzmény:
 |
trancesound
2010-10-04 14:08:58
|
98
|
| Abszolút jó ötlet a kihangosítós szett. :) Én is ugyanerről a szolgáltatásról beszéltem, csak ez egy csomagban van benne együtt, mondjuk a kihangosítás nem játszik az otthonőrzőben. Azért is írom, mert gondolkoztam, hogy ebbe fektetem a biztonságra szánt pénzem. MI a véleményed róla, érdemes? Én nem tudnék pc-ből, meg webcamokból+riasztókból ilyen rendszert összerámolni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|