Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 18:33:12 117
Vagy kedveskedni kell nekik:)
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-10-03 18:28:08 115
Leginkább korán reggel, mikor a harmat súlyától meg sem bírnak mozdulni, vagy napnyugta környékén, mikor az esti pihenőhelyüket keresik.



Előzmény:
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:58:25 105
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív?
Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót.
Tudom, gyakorolni, gyakorolni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!