|
|
|
|
 |
yxc432
2010-10-04 01:17:48
|
333
|
A bakkert még nem mondták rám, a többit igen, de azzal a kitétellel, hogy elég nehéz lenne olyat találni, aki engem ki tudna találni. :-)) Amúgy gondolj bele a helyembe, ott álllok az utcán és dörgölöm a szemem, hogy jól látok-e, mintha mászna a járda - ja nem a járda, csak ami rajta van...;) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-10-03 17:49:58
|
332
|
| Bakker te olyan hülye vagy :-))))) Ha nem lennél ki kéne találni, vagy tíz percig hangosan röhögtem :-))))) |
|
Előzmény:
 |
yxc432
2010-10-03 01:25:43
|
330
|
... és nincs rajta sapka!!!
Bocs, magas labda volt. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|