Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-10-04 01:17:48 333
A bakkert még nem mondták rám, a többit igen, de azzal a kitétellel, hogy elég nehéz lenne olyat találni, aki engem ki tudna találni. :-))
Amúgy gondolj bele a helyembe, ott álllok az utcán és dörgölöm a szemem, hogy jól látok-e, mintha mászna a járda - ja nem a járda, csak ami rajta van...;)
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-10-03 17:49:58 332
Bakker te olyan hülye vagy :-))))) Ha nem lennél ki kéne találni, vagy tíz percig hangosan röhögtem :-)))))
Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-10-03 01:25:43 330
... és nincs rajta sapka!!!

Bocs, magas labda volt. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!