|
|
|
|
 |
Jajca
2010-10-03 18:28:08
|
115
|
Leginkább korán reggel, mikor a harmat súlyától meg sem bírnak mozdulni, vagy napnyugta környékén, mikor az esti pihenőhelyüket keresik.

 |
|
 |
Helly7110
2010-10-03 17:09:42
|
106
|
Nekem fuji finepix s 1500-as kompaktom van. Ha lenne makro előtét lencsém sem tudnám rátenni. Ezzel makrot csak auto módban tudok készíteni.Azt is csak úgy ha max. 1 centire vagyok az alanytól. Szó szerint a képébe kell másznom.:( plusz utána még szabhatom is, ha közelről is látni szeretném. |
|
A hozzászólás:
 |
seekthedragon
2010-10-03 16:58:25
|
105
|
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív? Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót. Tudom, gyakorolni, gyakorolni... |
|
Előzmény:
 |
Helly7110
2010-10-03 16:52:41
|
104
|
| Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|