Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-10-03 18:28:08 115
Leginkább korán reggel, mikor a harmat súlyától meg sem bírnak mozdulni, vagy napnyugta környékén, mikor az esti pihenőhelyüket keresik.



Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 17:09:42 106
Nekem fuji finepix s 1500-as kompaktom van. Ha lenne makro előtét lencsém sem tudnám rátenni. Ezzel makrot csak auto módban tudok készíteni.Azt is csak úgy ha max. 1 centire vagyok az alanytól. Szó szerint a képébe kell másznom.:( plusz utána még szabhatom is, ha közelről is látni szeretném.
A hozzászólás:
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:58:25 105
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív?
Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót.
Tudom, gyakorolni, gyakorolni...
Előzmény:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:52:41 104
Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!