Keresés

Részletes keresés

seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:58:25 105
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív?
Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót.
Tudom, gyakorolni, gyakorolni...
A hozzászólás:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:52:41 104
Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével.
Előzmény:
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:41:56 103
Szerintem kicsit elcsúszott a fókuszsík...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!