|
|
|
|
 |
seekthedragon
2010-10-03 16:58:25
|
105
|
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív? Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót. Tudom, gyakorolni, gyakorolni... |
|
A hozzászólás:
 |
Helly7110
2010-10-03 16:52:41
|
104
|
| Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével. |
|
Előzmény:
 |
seekthedragon
2010-10-03 16:41:56
|
103
|
| Szerintem kicsit elcsúszott a fókuszsík... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|