Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:52:41 104
Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével.
A hozzászólás:
seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:41:56 103
Szerintem kicsit elcsúszott a fókuszsík...
Előzmény:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:38:53 102
Nem az igazi, ez tény:) DE így jött ki a gépből.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!