Keresés

Részletes keresés

seekthedragon Creative Commons License 2010-10-03 16:41:56 103
Szerintem kicsit elcsúszott a fókuszsík...
A hozzászólás:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:38:53 102
Nem az igazi, ez tény:) DE így jött ki a gépből.
Előzmény:
emyl Creative Commons License 2010-10-03 16:33:31 101
nemtom, nekem olyan műanyagnak tűnik szegény szitakötő feje

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!