Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 16:19:56 99
:O A photoshoppal körülvágtam, átméreteztem és minimális kontrasztot állítottam. Nem színezem a képeimet és nem is tudom hogyan kell a zajszűrést használni.
A hozzászólás:
emyl Creative Commons License 2010-10-03 15:34:52 98
nem lesz kicsit sok a szaturáció meg a zajszűrés?
Előzmény:
Helly7110 Creative Commons License 2010-10-03 12:46:22 97
Azért van még aki nem fázik. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!