Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-02 16:51:48 57
brrr

Hátha ettől melegebb érzeted lesz ;-)
A hozzászólás:
sakac Creative Commons License 2010-10-02 16:41:04 56
itt viszont szél,hideg és felhő...
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-02 15:37:32 52
Nem semmi idő van odakint. Teljesen áll a levegő, tök jó lenne makróhoz de fény és rovar az nuku. Így maradnak a régebbi képek.



Repüljünk egyet vazeg :-) c100f2,8 usm f10

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!