Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2010-10-02 09:53:40 2619
Szia Scarabaeus! (Most vettem észre, ahogy lejjebb pörgettem, kicsit elhanyagolva atopikot, hiszen a mi időnkben nem szoaréztunk ennyire ygmás postjára..:)) )
Ez ugyanaz vagy hasonló szűrő, mint "az" a régi? :)

Érdekes hogy kifogod a telókat képminőségben..:S
Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2010-05-01 15:35:48 2591

Na, leteszteltem, az SE K750i után az Omnia II-t is, annál sem sok akadály van az infra előtt, 1/8 mp, ISO 200.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!