|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-10-03 20:35:45
|
120
|
Köszönöm szépen! :)
Berbuch81!
Sajnos siettem, ezért nem tudtam megvárni, hogy elröpüljön, fölszálltam vele együtt a buszra. Ott a következő megálló előtt még elkezdett mozgolódni, aztán a menetszél lesodorta a kezemről (addigra már sikerült levadásznom a vállamról). |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2010-10-02 06:35:29
|
37
|
szia! nem számít, hogy milyen a felszerelésed. ;-) a középső képed tetszik, jól bepózolt neked. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-10-01 21:48:38
|
33
|
Sziasztok!
Igaz, csak amolyan kis amatőrke vagyok egy szappantartóval, nem tudok olyan bámulatos képeket csinálni, mint a lentebbi hozzászólásokban gyönyörködöm...
Sorrendben:
1. Barackvirágzáskor
2. A barcsi Dráva-parton szárítkozva
3. a kedvencem :) Pesten a belvárosban vártam a buszt, egy októberi délután, amikor zuhanórepülésben rámtalált, szegény szomjas lehetett, hogy a kardigánom kötés-szemei közé dugdosta be a fejét. Nem is láttam, hogy pontosan hogyan tudom lefotózni, a vállamon volt épp. :)
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|