Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-10-03 20:35:45 120
Köszönöm szépen! :)


Berbuch81!

Sajnos siettem, ezért nem tudtam megvárni, hogy elröpüljön, fölszálltam vele együtt a buszra. Ott a következő megálló előtt még elkezdett mozgolódni, aztán a menetszél lesodorta a kezemről (addigra már sikerült levadásznom a vállamról).
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-02 06:35:29 37
szia!
nem számít, hogy milyen a felszerelésed. ;-)
a középső képed tetszik, jól bepózolt neked.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-10-01 21:48:38 33

Sziasztok!

 

Igaz, csak amolyan kis amatőrke vagyok egy szappantartóval, nem tudok olyan bámulatos képeket csinálni, mint a lentebbi hozzászólásokban gyönyörködöm...

 

Sorrendben:

1. Barackvirágzáskor

2. A barcsi Dráva-parton szárítkozva

3. a kedvencem :) Pesten a belvárosban vártam a buszt, egy októberi délután, amikor zuhanórepülésben rámtalált, szegény szomjas lehetett, hogy a kardigánom kötés-szemei közé dugdosta be a fejét. Nem is láttam, hogy pontosan hogyan tudom lefotózni, a vállamon volt épp. :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!