Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010-10-02 06:35:29 37
szia!
nem számít, hogy milyen a felszerelésed. ;-)
a középső képed tetszik, jól bepózolt neked.
Berbuch81 Creative Commons License 2010-10-02 06:22:18 36
Remélem megmentetted....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-10-01 21:48:38 33

Sziasztok!

 

Igaz, csak amolyan kis amatőrke vagyok egy szappantartóval, nem tudok olyan bámulatos képeket csinálni, mint a lentebbi hozzászólásokban gyönyörködöm...

 

Sorrendben:

1. Barackvirágzáskor

2. A barcsi Dráva-parton szárítkozva

3. a kedvencem :) Pesten a belvárosban vártam a buszt, egy októberi délután, amikor zuhanórepülésben rámtalált, szegény szomjas lehetett, hogy a kardigánom kötés-szemei közé dugdosta be a fejét. Nem is láttam, hogy pontosan hogyan tudom lefotózni, a vállamon volt épp. :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!