Keresés

Részletes keresés

emceje Creative Commons License 2010-10-01 18:51:53 14
Sajnos nem. Amit olvastam, az alapjan nagysagrenddel nem jobb, ugyhogy nem is nagyon banom;) A Sigma 150-esen gondolkodtam egy idoben, de aztan arrol is letettem:)
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-01 18:49:40 13
szerintem elég jól karcoló objektív.
a stabilizátoros változathoz volt már szerencséd?
Előzmény:
emceje Creative Commons License 2010-10-01 18:47:43 12
Ez is C100.

DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!