Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-10-01 19:23:46 20
Szépen karcol az a C 100! Na, majd jön tlight is ezzel. ;-)
P*istD Creative Commons License 2010-10-01 18:49:40 13
szerintem elég jól karcoló objektív.
a stabilizátoros változathoz volt már szerencséd?
A hozzászólás:
emceje Creative Commons License 2010-10-01 18:47:43 12
Ez is C100.

DD
Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2010-10-01 18:41:42 10
örülök :-).
nem dcr-es, ez c100 f2,8 usm f2,8-on.
van dcr-250-em is a tatyómban pihen, ritkán teszem fel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!